Přehled přijatých přihlášek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 83

Mistrovství ČR v rally (bez omluvených): 74

Pohár Miroslava Hošáka (bez omluvených): 9

Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Prior.
Prior.
Robert Mąsior
Łukasz Bobrowski
POL
POL
Robert Mąsior
Peugeot 208 R2

5
Tomáš Pospíšilík
CZE
Tomáš Pospíšilík
Peugeot 208 R2

6
Václav Stejskal jun.
Stanislav Viktora jun.
CZE
CZE
Václav Stejskal jun.
Renault Clio R3T

5
Martin Černý
Krajča Jaroslav
CZE
CZE
Martin Černý
Lada VFTS

18
Václav Dunovský
Petr Glössl
CZE
CZE
Dunovský Peugeot Rallye Team Klub v AČR
Peugeot 208 R2

6
Jan Vonka
Jaroslav Kraus
CZE
CZE
Jan Vonka
Porsche 997 GT3

4
Lukáš Matěna
Lukáš Hlaváč
CZE
CZE
KIT Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Piotr Cierzniewski
Michał Bojar
POL
POL
Piotr Cierzniewski
Peugeot 208 R2

6
Vlastimil Daňhel
Richard Lasevič
CZE
CZE
ČK Motorsport
Renault Clio Sport

8
Jan Černý
Petr Ćernohorský
CZE
CZE
Mogul Škoda ACA Racing
Škoda Fabia R5

2
ASN
Ondřej Bisaha
Jiří Hovorka
CZE
CZE
Icari Rally Team
Ford Fiesta R5

2
Marcel Svačina
Ondřej Krajča
CZE
CZE
Marcel Svačina
Peugeot 208 R2

6
Lukáš Nekvapil
Rroman Koscelník
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Opel Adam R2

6
Zbyněk Baller
CZE
Stavby-Baller s.r.o.
Citroën C2 R2 Max

6
Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Subaru Impreza STI

3
Jan Jelínek
Petr Ingr
CZE
CZE
Jan Jelínek
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Tomáš Carbol
Kristýna Smrčková
CZE
CZE
Tomáš Carbol
Škoda 120 S Rallye

17
Petr Zedník
Mïlan Pražák
CZE
CZE
Petr Zedník
Ford Fiesta Kit Car

6
Andrej Barčák
Tomáš Střeska
CZE
CZE
Andrej Barčák
Opel Adam R2

6
Miroslav Šenk
Marek Hora
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Škoda Fabia TDI

11
Petr Pelech
David Mikula
CZE
CZE
Petr Pelech
Honda Civic Type R

8
Adam Fabrika
Martin Fabián
CZE
CZE
Defrs Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Pavel Musil
František Kubů
CZE
CZE
Pavel Musil
Škoda Fabia

11
Tomasz Gryc
Michał Kuśnierz
POL
POL
Tomasz Gryc
Peugeot 208 R2

6
Petr Martinek
Jiří Blažek
CZE
CZE
Petr Martinek
Suzuki Swift GTi

14
Martin Sopúch
Karin Sopúchová
CZE
CZE
Martin Sopúch
Ford Escort Maxi Kit

12
Jiří Navrátil
Josef Král
CZE
CZE
Jiří Navrátil
Peugeot 208 R2

6
Patrik Rujbr
Veronika Římalová
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Renault Clio R3T

5
Robert Hordossy
Štěpán Palivec
CZE
CZE
XTG Motorsport klub v AČR
Opel Adam R2

6
Denis Novák
Daniela Smolová
CZE
CZE
Denis Novák
Škoda Octavia TDI

11
Lukáš Frána
Veronika Ščotková
CZE
CZE
Frátherm Rally Team
Renault Clio Sport

8
Ondřej Mezihorák
CZE
Ondřej Mezihorák
Honda Civic Vti

9
Tomáš Vyvlečka
Vojtěch Mudrák
CZE
CZE
Tomáš Vyvlečka
Honda Civic Vti

12
Jaromír Tarabus
Petr Machů
CZE
CZE
Jaromír Tarabus
Škoda Fabia S2000

2
ASN
Tomáš Knápek
Ivan Horák
CZE
CZE
Futures Contproduct s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
Karel Trněný
Václav Pritzl
CZE
CZE
Karel Trněný
Škoda Fabia WRC

13
ASN
Pavel Urban
Petr Svoboda
CZE
CZE
Královéhradecký Rally klub v AČR
Škoda Fabia TDI

11
René Dohnal
Roman Švec
CZE
CZE
Freem Racing Czech
Peugeot 208 R2

6
Martin Kožmín
Eduard Perski
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Karel Trojan
Petr Chlup
CZE
CZE
Korno Motorsport v AČR
Škoda Fabia R5

2
Pavel Ševčík
Luděk Vajdák
CZE
CZE
Roto Plzeň s.r.o.
Subaru Impreza STI

3
Štěpán Zabloudil
Petr Novák
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Subaru Impreza STI

3
Ondřej Palacký
Petr Farník
CZE
CZE
Ondřej Palacký
Škoda Favorit 136 L

14
Václav Kopáček
Barbora Rendlová
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Subaru Impreza STI

3
Štěpan Tichy
Martin Hlavatý
CZE
CZE
Štěpan Tichy
Honda Civic Vti

9
Michal Vaňhara
Vanda Jugasová
CZE
CZE
Michal Vaňhara
Renault Clio Sport

8
Josef Urban
Jaroslav Urban
CZE
CZE
Jaroslav Urban
Škoda 130 LR

17
Roman Odložilík
Martin Tureček
CZE
CZE
CS - TRT Rally Sport
Ford Fiesta R5

2
ASN
Jiří Perník
Tomáš Brůžek
CZE
CZE
Jiří Perník
Škoda 130 LR

17
Miroslav Jakeš
Marcela Ehlová
CZE
CZE
Kimi Racing s.r.o.
Ford Fiesta R5

2
ASN
Jan Dohnal
Michal Ernst
CZE
CZE
Jan Dohnal
Ford Focus WRC

13
ASN
Antonín Tlusťák
Ivo Vybíral
CZE
CZE
Tlusťák Racing s.r.o.
Škoda Fabia R5

2
Jakub Čapka
Ivan Říhánek
CZE
CZE
Jakub Čapka
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Miroslav Janota
Petr Novák
CZE
CZE
MP Garage
Porsche 997 GT3

4
Jaroslav Szeja
Marcin Szeja
CZE
POL
GK Forge Metkom Rally Team
Ford Fiesta R5

2
Martin Rada
Jaroslav Jugas
CZE
CZE
Agrotec autoklub v AČR
Alfa Romeo 147

8
Petr Krajča
Jan Houšť
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Renault Clio Sport

8
Vratko Kubík
Silvie Hlavičková
CZE
CZE
XTG Motorsport klub v AČR
Citroën C2 R2 Max

6
Daniel Landa
Julius Gál
CZE
CZE
Racing 21
Škoda Fabia R5

2
Vojtěch Štajf
František Rajnoha
CZE
CZE
Klokočka Škoda Czech National Team
Škoda Fabia R5

2
ASN
Jaroslav Pešl
Roman Pešek
CZE
CZE
Jaroslav Pešl
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Jan Kopecký
Pavel Dresler
CZE
CZE
Škoda Motorsport
Škoda Fabia R5

2
FIA
Silvestr Mikuláštík
CZE
Walašský rally klub v AČR
Škoda Octavia WRC

13
Filip Mareš
Jan Hloušek
CZE
CZE
Autoklub Peugeot Rally Talent
Peugeot 208 R2

6
Richard Pravda
Lukáš Říha
SVK
CZE
Červené Mravce Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Karel Macek
Bohumír Hůla
CZE
CZE
Karel Macek
Porsche 997 GT3

4
Simon Wagner
Gerald Winter
AUT
CYP
Sparrow Racing s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
Martin Březík
Marek Omelka
CZE
CZE
Martin Březík
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
ASN
Milan Obadal
Vladimír Osička
CZE
CZE
Milan Obadal
Renault Clio R3

5
Jakub Nedbal
Bořivoj Mozola
CZE
CZE
Jakub Nedbal
Škoda 130 RS

17
Petr Nešetřil
Jiří Černoch
CZE
CZE
Petr Nešetřil
Porsche 997 GT3

4
Petr Hrobský
Dalibor Štěpán
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Radoslav Nešpor
Martin Neoral
CZE
CZE
Radoslav Nešpor
Porsche 997 GT3

4
Roman Vaněk
Diana Vaňková
CZE
CZE
Roman Vaněk
Škoda 130 LR

17
Jiří Jirovec
Kateřina Janovská
CZE
CZE
Invelt Rally
Porsche 997 GT3

4
Martin Vlček
Jindřiška Žáková
CZE
CZE
Svarmetal Motorsport
Ford Fiesta R5

2
ASN
David Suchařípa
Lukáš Karlík
CZE
CZE
Eruanno Rally Team
Subaru Impreza STI

3
Olga Lounová
Richard Nesvadba
CZE
CZE
Eruanno Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Lukáš Langmajer
CZE
Eruanno Rally Team
Renault Clio Sport

8
Pavlína Tydlačková
Jiří Hlávka
CZE
CZE
Eruanno Rally Team
Renault Clio Sport

8
Martin Šikl
Petr Vilímek
CZE
CZE
Auto Kožmín Rally Racing
Mitsubishi Lancer Evo IX

3
Jiří Pohlídal ml.
Vladimír Machoň
CZE
CZE
Jiří Pohlídal ml.
Nissan Micra

14
Václav Pech
Petr Uhel
CZE
CZE
EuroOil – Invelt Team
Ford Fiesta R5

2
ASN